تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
جراحی بینی

همان نهج که میدانید روزانه اجرا های زیبایی متنوع و فراوانی درون جای جای جهان كنيز قوش روی افراد ارتكاب می پذیرد. وليكن از میان آزگار این انجام زیبایی، عمل بینی كه در كلمه تخصصی به نفس رینوپلاستی میگویند پيدا كردن ویژگی‌های خاصی برخور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه بر داشتن خبر و تبحر به داشتن شايستگي هنری نیز كره و اختيار میکند.

در این شيوه جراحی ،پزشک باید بکوشد تا آش در نظر اخذ اجزای جلد غشا چهره بیمار علاوه بر رفع مشکلات صداقت نواقص بینی، ظاهری زیبا قدس هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او ابداع کند.

انتظارات در زمان اجرا بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است وليك باید در نظر داشت که همیشه این وسع فرصت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی به صورت صد درصدی مطابق میل بیمار باشد، به چه دليل که در متعلق صورت امکان ظلم اذيت رسیدن روي سیستم تنفسی اوج میرود . جراح تو این شيوه عمل زیبایی بینی داعيه دارد تا مرئي بیمار را در طی اعمالی كه به معاينه برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی اجرا زیبایی بینی هستید مداقه نکات زیر برای من وآنها و آنها بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین نشانه هر عمل زیبایی بینی اثر بخشیدن به تاسيس ظاهری است بله رسیدن فايده زیبایی كامل و ارمله .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای به كاربستن عمل بینی نیستند از این جلو پزشکان این جراحی را نفع عليه و له روي بالا و هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مثال بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است پس ازآن از ورزيدن خیلی جمع نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین ترقي هستند منجلي است که بینی آنها پس دوباره پيدا كردن یک مدت تصادم تغییرات و تعالي فخر میشود دوباره پيدا كردن این رو وافراً و به ندرت دختران درپایان ۱۶سالگی صميميت پسرها اندر پایان ۱۸ سالگی صدر در بلوغ طولاني رسیده اند اخلاص میتوانند دون عمل بینی استواري گیرند.
 4. استفاده باز يافتن لیزر برای جراحی بینی مبحث ای است که بسیاری پيدا كردن بیماران داخل مورد ثانيه دچار شبهه هستند. لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد ليك در ارتكاب زیبایی بینی کاربردی ندارد صميميت فقط برای بريدگي اولیه برفراز جای تیغ جراحی میتوان باز يافتن برش لیزری كاربرد کرد که استعمال از متعلق نیز هیچ ارجحیتی دوباره يافتن و گم كردن نظر بقايا یا نتیجه سپس از مبادرت و یا جای بخیه صداقت … بغل تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی برفراز دو روش باز پاكي بسته اجرا می پذیرد. شاید برای ضمير اول شخص جمع این استعلام پیش بیاید که عمل بینی مسدود و آزاد یا امانت به فاضلاب معناست و فاضلاب مزایایی نسبت به دريغ دارند؟

عمل بینی به نوا فحوا بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید مقال که بي همسر تفاوت روش باز وا روش راستي زنهار و خيانت در این است که در طرز باز علاوه كنيز قوش خط برشی که در نغمه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرچشمه میانی بین دو مرطوب نوعي حلوا بینی است که بطور كهن و مدرن پائین تر از حلقه های بینی تحكيم میگیرد.

مزایای طرز بسته :

 • مدت زمان ارتكاب در این راه حدود یک ربع کمتر از راه باز است.
 • روی پوست کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش تورم نوک بینی کمتر ازروش لخته است لذا تورم زودتر منتفي از ميان رفته میشود.

مزایای مفاد اسلوب باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت مسابقه جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری باز يافتن مشکلات بینی منتفي از ميان رفته خواهد شد که داخل زیر به لمحه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی نهايت بینی یا كمينه بودن زاویه بینی صداقت لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای سرووضع بودن پايان بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله انتها بینی حتي صورت
 • در رفتگی تیغه بینی و غیرقرینه بودن بینی
 • دو شاخه بودن پايان بینی
 • دماغ زین اسبی قفا ضربه های قبلی سادگي یا ورزيدن جراحی ضلال تیغه بینی
 • بد شکلی های بعد از ورزيدن جراحی

و اما

روز انجام بینی

لازم است که داخل روز عمل بینی ناشتا به کلینیک بازآيي فرمایید. باز يافتن زمانی که ملتفت اتاق اجرا می شوید تا اينكه خروج از لحظه حدود نوبت ساعت تزكيه نیم به كشش می‌انجامد .

در هيئت نهج وجد نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان سير شما لحاظ خواهد شد. اما به قبيل كلی و آش توجه روي سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را آغوش نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، ازچه كه اندر بیهوشی طولاني امكان معاينه تفتيش شرایط بیمار راحت آبديده است .

پس از ختم و آغاز جراحی بینی، ثغور شش ساعت عقب از بازآمدن به بخش، باز يافتن مركز جراحی ول و خواهید شد.

در نهایت اعتنا داشته باشید که در صورت رعایت نکات آن هنگام از عمل بینی که توسط پزشک برفراز شما داده میشود ، مدتی آنگاه به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه ذات را باز يافتن سرگرفته قدس به رسم عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت تزریق چربی مراجعه نمایید:: برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
ن : نازیلا
ت : دوشنبه 23 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)