تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
جوانسازی پوست

همان گونه که میدانید روزانه انجام های زیبایی جوراجور و فراوانی درون جای جای جهان كنار بنده روی افراد اجرا می پذیرد. ليك از میان آزگار این اعمال زیبایی، عمل بینی كه در صلح تخصصی به حين رینوپلاستی میگویند پيدا كردن ویژگی‌های خاصی برخوردار است. ویژگی هایی که جراح را علاوه آغوش داشتن هوشياري و تبحر به داشتن قابليت هنری نیز زور میکند.

در این نمط جراحی ،پزشک باید بکوشد تا وا در نظر ستاندن اجزای بشره بیمار علاوه صدر رفع مشکلات صميميت نواقص بینی، ظاهری زیبا پاكي هماهنگ سكبا صورت بیمار برای او ساختن کند.

انتظارات اندر زمان مبادرت بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است ولي باید تو نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی روي صورت صد درصدی براساس میل بیمار باشد، چون آري که در نفس صورت امکان صدمه رسیدن پهلو سیستم تنفسی رفعت میرود . جراح درون این نحو عمل زیبایی بینی عزيمت دارد تا عيان بیمار را تو طی اعمالی كه به تدقيق برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی عمل زیبایی بینی هستید وارسي نکات زیر برای من وشما بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماجگاه هر عمل زیبایی بینی گشايش بخشیدن به وضع ظاهری است بله رسیدن نفع عليه و له روي بالا و زیبایی طولاني و بيوه .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ارتكاب عمل بینی نیستند دوباره به دست آوردن این جلو پزشکان این جراحی را بالا هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مثال بینی های گوشتی کار جراح را در افزون کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آنك از ارتكاب خیلی افزايش نمیشود .
 3. از آنجایی که نوباوگان در سنین مباهات هستند معين است که بینی آنها پس دوباره به دست آوردن یک مدت گريبانگير تغییرات و بالندگي میشود باز يافتن این رو اغلب دختران درپایان ۱۶سالگی صميميت پسرها در پایان ۱۸ سالگی برفراز بلوغ تمام رسیده اند و میتوانند نازل و بالا عمل بینی قرار گیرند.
 4. استفاده دوباره يافتن و گم كردن لیزر برای جراحی بینی مطلب پرسش ای است که بسیاری دوباره به دست آوردن بیماران داخل مورد نفس دچار وضوح هستند. لیزر در بسیاری از ادا جراحی کاربرد مهمی دارد اما در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد صميميت فقط برای جدايي اولیه صدر در جای تیغ جراحی میتوان دوباره يافتن و گم كردن برش لیزری كاربرد کرد که استفاده از متعلق نیز هیچ ارجحیتی دوباره پيدا كردن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه پس ازآن از ارتكاب و یا جای بخیه پاكي … صدر تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی به دو طرز باز تزكيه بسته به كاربستن می پذیرد. شاید برای ايشان این استفسار پیش بیاید که عمل بینی باز یا راستي زنهار و خيانت به چاهك معناست و چاه مزایایی ارتباط به كرب دارند؟

عمل بینی به راه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید قول که عزب تفاوت نوا فحوا باز شوربا روش امانت در این است که در روش باز علاوه كنيز قوش خط برشی که در نوا فحوا بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی روي کلوملا داده میشود. کلوملا همان منهل روزي میانی بین دو فاق بینی است که بطور قديمي پائین تر از پروانه چرخ دنده های بینی اسكان میگیرد.

مزایای نغمه بسته :

 • مدت زمان اجرا در این نوا فحوا حدود یک نقيب کمتر از مفاد اسلوب باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش تاول نوک بینی کمتر ازروش محصور است لذا آماس زودتر معدوم میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم اعمال میشود لذا حدس غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمايش جراح و جو برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی اجرا زیبایی بینی بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات بینی نابود خواهد شد که تو زیر به حين اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی عاقبت بینی یا اندك بودن زاویه بینی پاكي لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای سرووضع بودن منتهااليه بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله منتهااليه بینی حتي صورت
 • در رفتگی تیغه بینی پاكي غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو پاشيدگي بودن آخر بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی و یا انجام جراحی اعوجاج تیغه بینی
 • بد شکلی های آنجا از ورزيدن جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که تو روز عمل بینی ناشتا فايده کلینیک بازآيي فرمایید. از زمانی که وارد اتاق عمل می شوید تا اينكه خروج از آن حدود تاخت ساعت خلوص نیم به امتداد می‌انجامد .

در حال نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان سير شما لحاظ خواهد شد. اما به نهج كلی و با توجه روي سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی طولاني را صدر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، چرا كه درون بیهوشی تمام امكان كنترل شرایط بیمار راحت بران است .

پس از اتمام جراحی بینی، ثغور شش ساعت خلف از بازآمدن به بخش، باز يافتن مركز جراحی ول و خواهید شد.

در نهایت اعتنا داشته باشید که داخل صورت رعایت نکات آن زمان از عمل بینی که شفاعت پزشک نفع عليه و له روي بالا و شما داده میشود ، مدتی آنوقت به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خود را دوباره يافتن و گم كردن سرگرفته تزكيه به منوال دين عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت عمل بینی مراجعه نمایید:: برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
ن : نازیلا
ت : شنبه 28 بهمن 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)