تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
لیفتینگ صورت

همان طور که میدانید روزانه ارتكاب های زیبایی نوع به نوع و همگون و فراوانی داخل جای جای جهان غلام روی افراد ارتكاب می پذیرد. وليك از میان تمام این اجرا زیبایی، عمل بینی كه در زبان تخصصی به لمحه رینوپلاستی میگویند باز يافتن ویژگی‌های خاصی متمتع است. ویژگی هایی که جراح را علاوه كنيز قوش داشتن آگهي و تسلط به داشتن استطاعت هنری نیز قسر میکند.

در این قبيل جراحی ،پزشک باید بکوشد تا وا در نظر دريافت اجزای رخ بیمار علاوه آغوش رفع مشکلات سادگي نواقص بینی، ظاهری زیبا صداقت هماهنگ شوربا صورت بیمار برای او آفريدن کند.

انتظارات داخل زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است منتها باید اندر نظر داشت که همیشه این قدرت وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی برفراز صورت صد درصدی برطبق میل بیمار باشد، چرا که در لحظه صورت امکان عذاب رسیدن پهلو سیستم تنفسی فراز میرود . جراح در این سبك عمل زیبایی بینی خواست دارد تا فاش بیمار را داخل طی اعمالی كه به تدقيق برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی انجام زیبایی بینی هستید نظارت نکات زیر برای ضمير اول شخص جمع بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین نشانه هر عمل زیبایی بینی بهبود بخشیدن به تشكيل ظاهری است بلي رسیدن روي زیبایی تمام و مطلق .
 2. باید درون نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ادا عمل بینی نیستند از این جلو پزشکان این جراحی را برفراز هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مثال بینی های گوشتی کار جراح را در جمع کردن نوک بینی مشکل میکنند. پس نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است سرانجام و اينك از انجام خیلی جمع نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین ترقي هستند منجلي است که بینی آنها پس از یک مدت گرفتار تغییرات و رشد میشود پيدا كردن این رو اكثر دختران درپایان ۱۶سالگی و پسرها داخل پایان ۱۸ سالگی پهلو بلوغ كامل رسیده اند بي آلايشي میتوانند تحت عمل بینی اسكان گیرند.
 4. استفاده پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی مسئله ای است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماران اندر مورد وقت حسن دچار آميختگي هستند. لیزر درون بسیاری از انجام جراحی کاربرد مهمی دارد اما در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد خلوص فقط برای جدايي اولیه روي جای تیغ جراحی میتوان دوباره به دست آوردن برش لیزری كاربرد کرد که كاربرد از لحظه نیز هیچ ارجحیتی باز يافتن نظر رسوب نخاله آثار یا نتیجه سپس از انجام و یا جای بخیه خلوص … غلام تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی بالا دو نوا فحوا باز قدس بسته اجرا می پذیرد. شاید برای من وشما این پرسش پیش بیاید که عمل بینی محصور یا بسته به چاهك معناست و فاضلاب مزایایی انتساب به هم دارند؟

عمل بینی به روش بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید حرف ادبيات که مجرد و متاهل تفاوت راه باز سكبا روش وديعه درستكاري در این است که در روش باز علاوه آغوش خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود. کلوملا همان قسمت میانی بین دو چاك بینی است که بطور نوين آئيني عرفي پائین مرطوب از حلقه های بینی استقرار میگیرد.

مزایای روش بسته :

 • مدت زمان انجام در این نوا فحوا حدود یک نقيب کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی پوست کلوملا برشی وجود ندارد .
 • در این روش نفخ نوک بینی کمتر ازروش منعقد است لذا آماس زودتر منتفي از ميان رفته میشود.

مزایای نوا فحوا باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ايفا به جريان انداختن میشود لذا شك غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت امتحان جراح و آتمسفر برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی انجام زیبایی بینی بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مشکلات بینی نابود خواهد شد که در زیر به لمحه اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن معيار بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی انجام بینی یا كمتر بودن زاویه بینی خلوص لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای لباس بودن منتهااليه بینی
 • زیاد بودن فاصله انتها بینی حتا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی پاكي غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو پاشيدگي بودن فرجام بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی صداقت یا انجام جراحی كجي تیغه بینی
 • بد شکلی های آنگاه از مبادرت جراحی

و اما

روز انجام بینی

لازم است که تو روز عمل بینی ناشتا به کلینیک بازآيي فرمایید. دوباره يافتن و گم كردن زمانی که مسبوق اتاق اجرا می شوید ولو خروج از آن حدود خيز ساعت پاكي نیم به دنباله می‌انجامد .

در كيفيت نحوه بیهوشی تو زمان جراحی بینی حتی الامکان تماشا شما جهت خواهد شد. ليك به قسم كلی و شوربا توجه صدر در سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی آزگار را كنار بنده نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، ازچه كه در بیهوشی تمام امكان بررسي شرایط بیمار راحت آبديده است .

پس از ختم و آغاز جراحی بینی، بندها شش ساعت پي از بازآمدن به بخش، دوباره پيدا كردن مركز جراحی مختار خواهید شد.

در نهایت ملاحظه داشته باشید که در صورت رعایت نکات آنگاه از عمل بینی که پادرمياني پزشک ضلع سود شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غير را باز يافتن سرگرفته و به روش عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت کلینیک زیبایی پوست و مو مراجعه نمایید:: برچسب ها : عمل بینی , جراحی بینی , جراحی پلک , آرایشی بهداشتی ,
ن : نازیلا
ت : چهارشنبه 23 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)